News

(1 - 4 von 10
)

FOTOGALERIE Braşovul are campioane naţionale la gimnastică ritmică

[Adevărul] - Gimnastele sunt antrenate de Banciu (Cioriceanu) Simona si State Alina. Din cele 54 de sportive participante, Diana sa clasat pe locul 15, iar Ana a ajuns în a doua jumătate a clasamentului. Braşovul a obţinut rezultate bune şi în cadrul competiţiei

Jandarm hunedorean vicecampion european la karate

[Adevărul] - Plutonierul major Sorin Avram din cadrul Inspectoratului de Jandarmi Judeţean Hunedoara a câştigat locul al II-lea la Campionatul European de Karate EUR&KA. Competiţia aflată la cea de a-IX a ediţie sa desfăşurat în localitatea Treviso din Italia.

Google News: Dumitru Dragomir: Se poate spune că este şi victoria lui Olăroiu

[Realitatea] - Dumitru Dragomir a declarat că arbitrajul lui Marius Avram din finala Cupei României a fost unul bun, numai că trebuia să dea penalty la duelul dintre Nicoliţă şi Moţi din minutul 4. Dragomir la evidenţia pe Gardoş despre care a spus că este fotbalist

„Elada“ de pe malul Prutului

[Adevărul] - exclamă şi Stoica Alina din clasa 6-a. „Le spunem mulţumesc grecilor că au planificat în fiecare cabinet câte 25 de locuri, şi nu 45 cum era pe timpul sovieticilor. Avem de toate, ne mai rămâne să facem carte", afirmă Valentin Buga