News

(1 - 4 von 9
)

Kolejny krok po awans - Jelonka.com - wiadomości Piechowice

Dopiero w 53. minucie Dominik Pietrzykowski uradował miejscowych kibiców strzelając z rzutu karnego na 1:0. Na kolejne trafienia fani Lechii musieli czekać do ostatniego kwadransa - w 79. minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Pietrzykowski, a wynik na 3:0 ustalił w 89. minucie Sławomir Sobczak.

... Filip Kostka ( ), Marcin Kozan ( ), Dominik Pietrzykowski ( ), Antoni Podobiński ( ), Kamil Saniuk ( ), Jakub Szalej, ...

Wybory w SP22 - Szkoła Podstawowa Nr 22 im. Janusza Korczakasp22wloclawek.edupage.org › news

sp22wloclawek.edupage.org
Dominik PIetrzykowski 7. Adam Kamedulski 8. Marcin Niemczyk Dodać należy, że Dominik Pawłowski wygrał te wybory miażdżąc przeciwników głosów na

Wygrany sparing juniorów Karkonoszy - Jelonka.com

Sparingowym rywalem juniorów Karkonoszy był, występujący w Lidze Dolnośląskiej Juniorów, zespół Motobi Kąty Wrocławskie. Jeleniogórzanie wygrali 3:0, a bramki dla zespołu zdobyli: Dominik Pietrzykowski, Karol Karmelita, Patryk Olenderek.