News Daniel Dymek

(1 - 5 von 5
)

Daniel Dymek

Daniel Dymek. Imię, Daniel. Nazwisko, Dymek. Kraj, Polska. Data urodzenia, 22 lutego (33 lata). Miejsce urodzenia, Bełchatów. Wzrost / waga, 187 cm

C2 TRAMPKARZ I GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - SKS WAREK ZABRZE 4:2 - MECZ...

gwarekzabrze.eu
Wartościowy sparing rocznika Drużyna trampkarzy GWARKA ZABRZE, która jesienią awansowała do III ligi wojewódzkiej C2 Trampkarz...

Sieradzka Warta wygrała z Włókniarzem Zelów 2:1 w meczu 19. kolejki III ligi. Decydujący cios zadał rywalom Łukasz Mitek w 93 minucie spotkania!

Mamy zwycięzcę pierwszej edycji turnieju CodeCraft - Gry w INTERIA.PL

gry.interia.pl
​Zakończyła się pierwsza edycja turnieju CodeCraft, organizowanego na platformie codearena.pl. Zwycięzcą został programista z Gdańska, Daniel Dymek. Zdobył 2500

Warta Działoszyn wygrywa w Derbach Powiatu 3-1! – Dzialoszyn.com.pl

dzialoszyn.com.pl
Do wyrównania doprowadził Daniel Dymek. Końcówka pierwszej połowy i większa część drugiej przypominała wyrównany początek spotkania. Ciężko było przewidzieć kto wygra ten mecz. Obie drużyny miały bardzo mało sytuacji bramkowych. Oddano zaledwie kilka strzałów, jednak piłka nie zmierzała w ...